Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
X

O firmie

Coffee Service Sp. z o.o. od ponad 30 lat jest liderem na rynku w branży opakowaniowej oraz produkcji i montażu szerokiej gamy maszyn, w tym linii pakujących, mieszających, mielących itp. Firma mając wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wykwalifikowanych pracowników, oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Dzięki temu posiada wielu klientów w Europie i na świecie.

Nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta, dlatego Coffee Service stale rozwija nowe technologie oraz wprowadza na rynek najnowocześniejsze produkty i usługi.

Coffee Service Sp. z o.o. jest liderem na rynku w obszarze produkcji opakowań. Dbając o środowisko naturalne firma wdrożyła i dynamicznie rozwija produkcję laminatów i opakowań BIOdegradowalnych. Rozwija również usługi w zakresie druku folii, usług laserowych (nacinania, perforowania i grawerowania folii i laminatów),oraz wykonywania gotowych opakowań.

W zakresie projektowania, produkcji i montażu maszyn firma Coffee Service opracowuje rozwiązania technologiczne dedykowane dla danego klienta, podnoszące jego efektywność i konkurencyjność na rynku, lub też pozwalające zmierzyć się z nowymi wyzwaniami rynkowymi lub technologicznymi.

Gwarantem jakości wyrobów jest wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ) zgodny z normami ISO 9001 i ISO 22000.

Wysiłki i inicjatywy kadry zarządzającej oraz pracowników Spółki są uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Firma Coffee Service wielokrotnie otrzymała tytuł Gazele Biznesu. Jest laureatem konkursu Dobra Firma Mazowsze 2020 (Najbardziej Efektywna Firma), a także kilkakrotnie zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Innowacyjne opakowania BIOdegradowalne oraz automaty pakujące w gotowe opakowania.

Zapraszamy do współpracy!