Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
X

Torebki stojące Flat Bottom Box czy Doypack?

Torebki stojące Flat Bottom Box czy Doypack?

Wprowadziliśmy do naszej oferty innowacyjne opakowania FLAT BOTTOM BOX, które są świetnym następcą popularnych Doypacków. Zarówno Flat Bottom Box, jak i Doypack należą do rodziny woreczków i opakowań strunowych, co sprawia, że są wszechstronne i znajdują zastosowanie w wielu branżach.


Torebki stojące Flat Bottom Box

Opakowania Flat Bottom Box to torebki stojące o uformowanym prostokątnym dnie, zapewniające większą stabilność niż Doypack, który posiada dno “typu łezka”. Te nowoczesne opakowania prezentują się atrakcyjnie na półce sklepowej i oferują więcej miejsca na umieszczenie etykiety. Dodatkowo wygląd opakowania jest atrakcyjniejszy.

Funkcjonalne dodatki

Torebki Box są wyposażone w większą liczbę dodatków funkcjonalnych niż standardowe Doypacki. Posiadają zaokrąglone rogi, co podnosi estetykę opakowania, a także nacinkę laserową i nacinkę Easy Open, umożliwiające łatwe i estetyczne otwieranie opakowań. W standardowej ofercie sklepu Doypacki mają proste rogi i zwykłą nacinkę.
Zaokrąglone rogi i nacięcia laserowe są dostępne tylko w wersji Doypack PRO.

Oba rodzaje opakowań wyposażone są w praktyczną strunę, umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania. To skutecznie zabezpiecza zawartość przed wilgocią, zabrudzeniami i drobnoustrojami. Opakowania Box doskonale sprawdzają się w domu do przechowywania produktów, ułatwiając jednocześnie organizację przestrzeni. Zaleta ta sprawi że konsument sięgnie po produkt właśnie w tym opakowaniu – przewaga nad konkurencją!

Dodatki:

  • zamknięcie strunowe
  • nacinka O
  • nacinka laserową
  • zaokrąglone rogi G,D
  • prostokątne dno

Nadruki

Możemy dostarczyć oba rodzaje opakowań z indywidualnym nadrukiem, przy czym Doypack jest tańszym rozwiązaniem w tej kategorii.
Rozmiary i materiał
Opakowania Flat Bottom Box są niezwykle uniwersalne i funkcjonalne, dostępne w trzech rozmiarach i różnych materiałach.

FLAT BOTTOM BOX METALIZA wykonane są z laminatu PET12met/PE60. Opakowanie metalizowane gwarantuje wysoką barierowość na parę wodną, doskonałą wytrzymałość mechaniczną i wysoką barierowość na tlen. Idealne do pakowania suchych, sypkich, pylistych, kawałkowych i tłustych produktów, wymagających ochrony przed światłem. Doskonale sprawdzi się do pakowania produktów typu zioła suszone, przyprawy ziołowe, warzywne,  warzywa i owoce: suszone i liofilizowane, koncentraty spożywcze deserów (budynie, kisiele), napoje, skrobia, przetwory ziemniaczane suszone, smażone (np. chipsy, prażynki), mleko w proszku, kleiki i kaszki, gumy do żucia, żelki, karmy dla psów …itp.
Dostępne rozmiary: ~100x80x215mm, ~120x90x255mm, ~150x105x330mm
FLAT BOTTOM BOX NATURA MET wykonane są z laminatu PAP40/PET12met/PE60. Opakowanie o ekologicznym wyglądzie wyróżnia się na półce sklepowej. Posiada podobne właściwości oraz zastosowanie do metalizowanego odpowiednika. Rozmiary jak wyżej.
FLAT BOTTOM BOX TRANSPARENT wykonane są z laminatu PET12/PE60. Transparentne opakowanie charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną i średnią barierowością na parę wodną oraz tlen. Doskonałe do pakowania płynnych, półpłynnych, suchych, sypkich, pylistych, kawałkowych i tłustych produktów.
Doskonale sprawdzi się do pakowania produktów typu sosy, marynaty, warzywa kwaszone, soki, musy, syropy, wyroby ciastkarskie, cukier, kakao, chałwa, orzechy prażone, bakalie, cukierki, skrobia, przetwory ziemniaczane suszone… itp. Rozmiary jak wyżej.

Atesty

Oba rodzaje opakowań tzn Flat Bottom Box oraz Doypacki są dopuszczone  do kontaktu z żywnością.

Pakowanie ręczne lub maszynowe

Opakowania Flat Bottom Box oraz Doypack są dedykowane do pakowania ręcznego lub na automatach pakujących w gotowe torebki. Doskonale sprawdzają się automaty takie jak COFPACK DOYPACK K 8-45 oraz COFPACK DOYPACK C 210 L/SC.
W naszej firmie zaprojektujemy kompletną linię pakującą, z odpowiednią wydajnością oraz jakością pakowania. Automaty pakujące w gotowe torebki nie wymagają inwestycji w dodatkowe narzędzia (np. zestawy formujące folię czy szczęki zgrzewające), co przyczynia się do obniżenia kosztów produkcji. Są bardzo uniwersalne, umożliwiają szybkie przezbrojenie i zapakowania różnych produktów w wiele rodzajów opakowań o różnych rozmiarach, kształtach.

Nowe znaczy lepsze!

Opakowania Doypack od dłuższego czasu dominują na rynku i są często stosowane jako opakowania uzupełniające. Dlatego warto sięgnąć po nowe opakowania, nowy kształt, aby wyróżnić się na rynku. Klienci zawsze chętnie wybierają to, co nowe, nowoczesne i lepsze. Rynek dzisiaj jest bardzo wymagający pod względem funkcjonalności opakowań, a opakowanie Flat Bottom Box to krok naprzód, odpowiadający na potrzeby konsumentów.


[contact-form-7 id=”267″ title=”Formularz kontaktowy”]