Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
X

DIAMENTY FORBESA 2024

?? Jest nam bardzo miło poinformować, że po raz kolejny nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2024. Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów.
To zaszczytne wyróżnienie potwierdza dynamiczny rozwój naszej firmy. Ranking Diamenty Forbesa to prestiżowy przegląd polskich firm, który docenia ich wzrost i wartość. Metoda wyceny spółek, oparta na wynikach finansowych i wartości aktywów, jest solidnym wskaźnikiem sukcesu. Takie wyróżnienie to dowód uznania dla naszej pracy i zaangażowania. To także potwierdzenie, że firma należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie.
Oprócz uznania dla wartości firmy, warto wspomnieć o szerokiej ofercie. Coffee Service Packaging & Machines oferuje szeroki wybór usług z zakresu produkcji opakowań (w tym druku folii i laminatów, także biodegradowalnych i recyklingowych), produkcji i montażu automatów pakujących w folię z roli, automatów do pakowania w gotowe, uformowane opakowania, maszyn i urządzeń związanych z procesem pakowania produktów (systemów dozujących, transporterów, linii mielących, mieszających).
Ranking Diamenty Forbesa to potwierdzenie sukcesu firmy, która stale rozwija swoją ofertę, dostosowując się do potrzeb klientów i podążając za najnowszymi trendami branżowymi.