Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
X

Benefis Tadeusz Stępień 2020

Po 27 latach pracy w firmie w lutym 2020 r. przeszedł na emeryturę jeden z jej współzałożycieli Pan Tadeusz Stępień– Dyrektor Generalny, rezygnując jednocześnie z członkostwa w Zarządzie Coffee Service Sp. z o.o.

Na zorganizowany Benefis przybyli współpracownicy, rodzina i przyjaciele. Uroczystość rozpoczął przemówieniem Pan Tadeusz Stępień zaczynając od historii powstania Spółki i jej sukcesów, a w kolejnych słowach dziękując Wspólnikowi Adamowi Zagrodzkiemu i pracownikom Coffee Service za wspólne lata. Podkreślił ,że rozstanie odbyło się w zgodzie i wzajemnym szacunku.

Nowy Właściciel Adam Zagrodzki podziękował za współudział w budowaniu firmy, wieloletnią wspólną pracę i sukcesy. Pracownicy wręczyli Panu Tadeuszowi archiwalne zdjęcia pełne miłych wspomnień wskazujące na różne etapy i epizody z życia w firmie. Wszyscy życzyli wspaniałych dni wolnych od dotychczasowych służbowych trosk i obowiązków, odpoczynku, relaksu przy filiżance kawy i dobrej książce. Uroczystość zakończyły zawody w kręgle,poczęstunek i zabawa taneczna . Zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni pucharami Dyrektora.